Кіровоградський підприємець нашахрував майже на 2,2 млн. грн.

Співробітниками податкової міліції ДПС у Кіровоградській області викрито факт ухилення від сплати податків директором приватного підприємства. Лише за декілька місяців 2011 року кіровоградський махінатор нашахрував2,23 млн.грн.

Приватне підприємство надавало будівельні послуги державній установі, яка, відповідно, й оплатила всі роботи шляхом перерахування грошових коштів на загальну суму 6,2 млн.грн. на поточний рахунок приватного підприємства. Достовірно усвідомлюючи, що зазначені відносини та отримання коштів на рахунок не були відображені у податковій звітності, «бізнесмен» ухилився від сплати податків на загальну суму у 2,23 млн.грн.

Відповідно до Кримінального процесуального кодексу, матеріали перевірки слідчим податкової міліції ДПС у Кіровоградській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань України із попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Прес-служба ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що наразі, проводиться досудове розслідування та вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии