• Головна
  • Володимир Зеленський відкликав проєкт закону «Про внесення змін до Конституції України»
14:00, 16 січня 2020 р.
Надійне джерело

Володимир Зеленський відкликав проєкт закону «Про внесення змін до Конституції України»

Володимир Зеленський відкликав проєкт закону  «Про внесення змін до Конституції України»

Протягом останнього  тижня голови обласних центрів, містечок, селищ сіл та об'єднаних територіальних громад спільно з експертами з питань місцевого самоврядування та децентралізації влади зробили дві спільні заяви щодо загроз, які містяться в проекті змін до Конституції України, і закликали Народних депутатів України не голосувати за нього!

Про це повідомляє Кіровоградське  РВ АМУ, передає 0522.

Під зверненням, зокрема, підписались: 

Андрій Райкович, міський голова Кропвиницького; Голова Кіровоградського регіонального відділення  АМУ

Олександр Кришко, голова Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;

Роман Волуйко, міський голова Гайворона;

Олександр Корінний, міський голова Новоукраїнки;

Степан Цапюк, міський голова Олександрії.

В результаті Глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проект закону  «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстраційний номер 2598) і скерувати його на доопрацювання. 

На офіційному сайті АМУ зокрема зазначено: «Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.

На зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Учасники відзначили консенсус стосовно стратегічних завдань цієї реформи – створення в Україні системи спроможних місцевих громад. Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян. 

Президент і народні депутати висловили спільну думку про те, що внесення змін до Конституції стосовно реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій з представниками всіх сторін.

За результатами зустрічі Глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проект закону  «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстраційний номер 2598) і скерувати його на доопрацювання».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АМУ #Конституція #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...