Де на Кіровоградщині погано зарплату платять

Про це свідчать результати засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке проходило під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Галини Пастух.

Члени комісії розглянули ситуацію з погашення заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах Кіровограда, Олександрії, Знам’янки та Компаніївського району.

Як повідомив заступник Кіровоградського міського голови Ігор Василенко, загальна заборгованість на підприємствах обласного центру на початок січня нинішнього року становила 9,2 млн. грн., з них, на економічно активних підприємствах – більше 5 млн. грн., на економічно неактивних – більше 1 млн. грн. та по підприємствах-банкрутах – 3,2 млн. грн.

Повністю погасили заборгованість обласне комунальне підприємство "Надра Кіровоградщини" та аварійно-рятувальна служба оперативного реагування.

Також на Кіровоградському підприємстві ВАТ "Завод Сегмент" лише протягом січня нинішнього року було зменшено заборгованість на 48 тисяч гривень, решту боргу – 12 тисяч гривень, як запевнив керівник підприємства, буде виплачено вже найближчим часом.

Також вдалося зменшити заборгованість на ПАТ "Кіровоградтурист", де згідно графіку було виплачено працівникам 41,7 тисяч гривень (станом на 1 січня заборгованість підприємства становила 207 тисяч гривень).

Одним з найбільших боржників в області залишається дочірнє підприємство "Кіровоградський облавтодор", загальна сума боргу якого разом з філіями станом на 1 січня 2013 року становила 3,8 мільйона гривень, у той же час Пенсійному фонду підприємство винно 2,5 мільйона гривень. На сьогодні на цьому підприємстві сума боргу з виплати заробітної плати зменшена на 852,4 тисячі гривень і становить 3 мільйона гривень.

На державному підприємстві "Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2" станом на 1 січня нинішнього року заборгованість становила 698 тисяч гривень, з них протягом місяця було погашено 119 тисяч гривень.

Погіршила свої показники "Єлисаветградська транспортна компанія", яка протягом січня наростила заборгованість на 200 тисяч гривень – до 664,5 тисяч гривень.

У місті Олександрії найбільшим підприємством-боржником є державне підприємство "Трест "Олександріярозрізобуд", сума боргу – 2,1 мільйона гривень, керівник якого Василь Черній запевнив членів обласної комісії, що погашення заборгованості із заробітної плати розпочнеться у березні нинішнього року.

Щодо погашення заборгованості на підприємствах-боржниках Знам’янки то заступник Знам’янського міського голови Андрій Заруцький запевнив, що на комунальному підприємстві "Шляховик" питання буде вирішене поетапно протягом першого півріччя нинішнього року.

Прес-служба Кіровоградської ОДА повідомила, що  днями вже відбулися позитивні зрушення – було погашено заборгованість у сумі 30 тисяч гривень, з яких 18 тисяч гривень спрямовано на виплату заробітної плати, решту – на сплату податків.

Галина Пастух, звертаючись до учасників наради, наголосила на необхідності посилити контроль на місцях за станом погашення заборгованості на підприємствах-боржниках.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua