• Головна
  • Кропивницький: Більше сотні випускників педагогічного університету отримали дипломи магістра з відзнакою
16:16, 21 січня 2020 р.
Надійне джерело

Кропивницький: Більше сотні випускників педагогічного університету отримали дипломи магістра з відзнакою

Кропивницький: Більше сотні випускників педагогічного університету отримали дипломи магістра з відзнакою

В урочистій обстановці відбулося вручення дипломів з відзнакою випускникам-магістрам Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.ua.

Документ про закінчення навчання отримали близько 120 студентів.

Ви завершили важливий етап у своєму житті. Впродовж п’яти з половиною років ви були частиною нашого спільного університетського життя. Ви давали нам наснагу до того, щоб ми передавали вам свої знання. Бажаю вам успіхів на наступному важливому життєвому етапі – професійному. Пам’ятайте своїх вчителів, наставників і примножуйте славні традиції рідної Альма-матері, - магістрів, їх батьків та викладачів університету привітав ректор Олег Семенюк.

Урочиста академія супроводжувалася музичними виступами за участі студентів  університету.

Під час основної частини свята ректор університету Олег Семенюк вручив цьогорічним випускникам дипломи магістра, а найактивніші із них також отримали грамоти за успіхи в навчально-науковій та громадській діяльності. 

Виникають дуже змішані емоції. З одного боку радість, що нарешті, ціль до якої йшла - досягнута, а з іншого боку - переповнює сум, що пари вже позаду. Висловлюю величезну подяку всьому педагогічному колективу ЦДПУ ім. В. Винниченка, а особливо факультету педагогіки та психології, зокрема, кафедрі соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології за якісну освіту, - зазначила випускниця Віолета Відінєєва.

#Кропивницький #ЦДПУ #випуск #магістри
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...