Кіровоградські правоохоронці своїх не забувають

Пенсіонер органів внутрішніх справ Кіровоградщини полковник внутрішньої служби Станіслав Григорович Кузьменко днями відзначив своє 80-річчя. Поздоровити правоохоронця з поважною датою завітали заступник начальника УКЗ УМВС Олександр Колтко, старший інспектор зі взаємодії з ветеранськими організаціями УМВС в області Валерій Вільний та представники Управління ДАІ.

Станіслав Григорович народився в м. Малій Висці Кіровоградської області. Свою цивільну трудову діяльність розпочав у 1950 році, а службу в органах внутрішніх справ – у 1961 році на посаді інспектора відділення ДАІ УВС Кіровоградського облвиконкому. Загалом роботі у підрозділах Державтоінспекції Станіслав Кузьменко віддав 15 років свого життя. 

 У 1976 році офіцер очолив 5-й відділ з виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі УВС Кіровоградського облвиконкому, де і працював на керівних посадах понад десятиріччя. Полковник внутрішньої служби нагороджений медалями «За бездоганну службу» І, ІІ і ІІІ ступеня та нагрудним знаком «Відмінник міліції»…
Kyzmenko foto

Прес-служба УМВС України в області повідомила, що Станіслав Григорович Кузьменко разом із родиною радо вітав гостей у своїй оселі. Ветеран згадував пройдений шлях, ділився з молодшим поколінням правоохоронців безцінним досвідом роботи та мудрими порадами. Вони ж, у свою чергу, вручили ювіляру подарунок, побажали міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя та сфотографувалися з ним напам’ять.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Вчера
Объявления
20.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua