Кіровоградські правоохоронці своїх не забувають

Пенсіонер органів внутрішніх справ Кіровоградщини полковник внутрішньої служби Станіслав Григорович Кузьменко днями відзначив своє 80-річчя. Поздоровити правоохоронця з поважною датою завітали заступник начальника УКЗ УМВС Олександр Колтко, старший інспектор зі взаємодії з ветеранськими організаціями УМВС в області Валерій Вільний та представники Управління ДАІ.

Станіслав Григорович народився в м. Малій Висці Кіровоградської області. Свою цивільну трудову діяльність розпочав у 1950 році, а службу в органах внутрішніх справ – у 1961 році на посаді інспектора відділення ДАІ УВС Кіровоградського облвиконкому. Загалом роботі у підрозділах Державтоінспекції Станіслав Кузьменко віддав 15 років свого життя. 

 У 1976 році офіцер очолив 5-й відділ з виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі УВС Кіровоградського облвиконкому, де і працював на керівних посадах понад десятиріччя. Полковник внутрішньої служби нагороджений медалями «За бездоганну службу» І, ІІ і ІІІ ступеня та нагрудним знаком «Відмінник міліції»…
Kyzmenko foto

Прес-служба УМВС України в області повідомила, що Станіслав Григорович Кузьменко разом із родиною радо вітав гостей у своїй оселі. Ветеран згадував пройдений шлях, ділився з молодшим поколінням правоохоронців безцінним досвідом роботи та мудрими порадами. Вони ж, у свою чергу, вручили ювіляру подарунок, побажали міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя та сфотографувалися з ним напам’ять.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии