У Кіровограді пройшов півфінал обласного чемпіонату КВН

Півфінал відбірного етапу обласного чемпіонату КВН .

_DSC7284

 На виконання обласної Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 р., відповідно до спільного наказу Міністерства України у справах сімї, молоді і спорту, Міністерства освіти і науки України від 12.05.2009 №1576/22/392 «Про затвердження положень про чемпіонати та фестивалі клубів веселих та найкмітливіших, плану обласних масових заходів з учнівською молоддю управління освіти і науки облдержадміністрації на 2012-2013 н. р. та з метою створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку дітей та молоді, організації їх змістовного дозвілля, реалізації їх творчого потенціалу 26 січня 2013 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» пройшов півфінал обласного чемпіонату шкільних команд КВН сезону 2012-2013 н. р. «Робота для Федота».

6 команд, які набрали найбільшу кількість балів у відбірковому турі, змагалися за право посісти 4 призові місця. Команди грали 4 конкурси: І привітання: «Бджола мала…», ІІ ШТЕМ: «Хочеш їсти калачі…», ІІІ розминка і ІV домашнє завдання: «Що посієш, те й…».


Високу результативність показали 4 команди, їх яскраві виступи вразили всіх, а в першу чергу журі.

І місце – «Коні Пржевальського» НВО «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1 – дитячо-юнацький центр «Перлинка» Кіровоградської міської ради (керівник Юхименко О.П.) – 23,4 бали.

ІІ місце – «Жертви експериментів» комунального навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» (керівники Кондрашов В.В. та Долгополова Н.К.) – 22 бали.

ІІІ місце – «Хутор» Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівської райради (керівник Чорнопольський С.В.) – 20,4 бали.

ІV місце – «В контакті» Новомиргородської райдержадміністрації (керівник Яцейко В.І.) – 19,2 бали.

17 балів за свій виступ набрала команда «V.I.P» Онуфріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Онуфріївської райдержадміністрації (керівник Ткачьонок Т.М.). Найменше балів журі присудило команді «По барабану» Соколівської ЗОШ І-ІІІ ступенівКіровоградськоїрайдержадміністрації (керівник Долока С.М.). Ці дві команди вибули з чемпіонату.

На жаль представники Новоархангельського та Олександрійського районів не брали участь у півфінальній грі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua