У Кіровограді пройшов півфінал Чемпіонату області з «Що? Де? Коли?»

У неділю, 27 січня 2013 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся 5 етап Шкільного Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор – пів-фінал Чемпіонату Кіровоградської області з «Що? Де? Коли?».

На Кубок з’явилися 34 команди з Добровеличківського, Петрівського, Маловисківського, Новоархангельського, Олександрівського, Кіровоградського, міст Кіровоград, Олександрія та Світловодськ.

Запекла боротьба велася не тільки за перші місця, але й за 8-9. Суддівська бригада Кіровоградської обласної ліги інтелектуального розвитку визначила по 8 команд, які продовжуть боротьбу у фіналі чемпіонату 24 лютого:

У старшій статусній категорії (10-11 клас):

KoToVasia\Мала Виска; Epic Win\Кіровоград; Умные люди\Кіровоград; Скринька Пандори\ Новоукраїнка; Невтримні\Кіровоград; Skins\Кіровоград; В десятку\ Світловодськ; Експромт-1/Добровеличківка (за додатковим показником).

У молодшій групі:

Геніна інженерія\Мала Виска; Фаворит\Олександрія; КМТС\Олександрія; Метеор\Новоукраїнка; Green Day\Кіровоград; Нірвана\Кіровоград; Пірует\Кіровоград;

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии