Майже 3 млн.грн. «заощадив» на державі кіровоградський фермер

Своє товариство з обмеженою відповідальністю фермер зареєстрував платником податку на додану вартість. Відповідно до Податкового кодексу України, господарство перебуває на спеціальному режимі оподаткування, тобто має право залишати у власному розпорядженні суми податку на додану вартість, отримані від реалізації самостійно вирощеної сільськогосподарської продукції на власних (орендованих) землях.

Прес-служба ДПС в області повідомила, що ці кошти акумулюються на спеціальному рахунку платника та використовуються у встановленому порядку. Якщо ж здійснюється реалізація не власно вирощеної продукції, вона має оподатковуватись ПДВ за ставкою 20%, та сплачуватись до державного бюджету.

Як було встановлено співробітниками податкової міліції ГВПМ Кіровоградської ОДПІ, місцевий фермер протягом 2011-2012 років реалізував сільгосппродукції значно більше, ніж виростив її у власному господарстві. Та продаж всієї продукції відображав у податковій звітності як власно вирощену. Внаслідок таких протиправних дій кіровоградським ґаздою завдано державі збитків у вигляді ненадходження податків до бюджету держави на суму понад 2,7 млн.грн.

Матеріали перевірки слідчим податкової міліції ДПС у Кіровоградській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань України із попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua