• Головна
  • Майже 3 млн.грн. «заощадив» на державі кіровоградський фермер
13:00, 29 січня 2013 р.

Майже 3 млн.грн. «заощадив» на державі кіровоградський фермер

Своє товариство з обмеженою відповідальністю фермер зареєстрував платником податку на додану вартість. Відповідно до Податкового кодексу України, господарство перебуває на спеціальному режимі оподаткування, тобто має право залишати у власному розпорядженні суми податку на додану вартість, отримані від реалізації самостійно вирощеної сільськогосподарської продукції на власних (орендованих) землях.

Прес-служба ДПС в області повідомила, що ці кошти акумулюються на спеціальному рахунку платника та використовуються у встановленому порядку. Якщо ж здійснюється реалізація не власно вирощеної продукції, вона має оподатковуватись ПДВ за ставкою 20%, та сплачуватись до державного бюджету.

Як було встановлено співробітниками податкової міліції ГВПМ Кіровоградської ОДПІ, місцевий фермер протягом 2011-2012 років реалізував сільгосппродукції значно більше, ніж виростив її у власному господарстві. Та продаж всієї продукції відображав у податковій звітності як власно вирощену. Внаслідок таких протиправних дій кіровоградським ґаздою завдано державі збитків у вигляді ненадходження податків до бюджету держави на суму понад 2,7 млн.грн.

Матеріали перевірки слідчим податкової міліції ДПС у Кіровоградській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань України із попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...