• Головна
  • Кропивницькі рятувальники ліквідували пожежу, що сталася у торговому центрі
11:04, 6 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Кропивницькі рятувальники ліквідували пожежу, що сталася у торговому центрі

Кропивницькі рятувальники ліквідували пожежу, що сталася у торговому центрі

Сьогодні, 06 лютого, о 08.25 до ОКЦ Управління надійшло повідомлення про пожежу в торговому центрі «Полоса» в м. Кропивницькому по вул. А. Тамма, 5.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Кіровоградській області, передає 0522.ua.

По прибуттю на місце встановлено, що виникла пожежа 2 м2 у підсобному приміщені на другому поверсі торгового центру. О 08.47 пожежу локалізовано та о 08.50 ліквідовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #пожежа #ДСНС
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
Путін привітав Трампа з 80-річчям, той обіцяв вплинути на Київ і відправити Віткоффа і Кушнера в РФ — Ушаков
Загроза зберігається: у ДПСУ розповіли про поточну ситуацію на кордоні з Білоруссю
Рішення прийнято одноголосно: відкрився перший переговорний кластер про вступ до ЄС України та Молдови
Понад 70% українців підтримують ідею боротьби з незаконним контентом в Інтернеті, проте майже 60% бачать у регулюванні ризик зловживань
Оголошення