• Головна
  • Веселощі без меж. Дитячі майданчики для дітей з обмеженими можливостями
Реклама
10:25, 4 лютого 2020 р.

Веселощі без меж. Дитячі майданчики для дітей з обмеженими можливостями

Реклама
Картинки по запросу "Веселощі без меж. Дитячі майданчики для дітей з обмеженими можливостями"

Картинки по запросу "Веселощі без меж. Дитячі майданчики для дітей з обмеженими можливостями"

При розробці дитячих майданчиків, варто враховувати можливості усіх потенційних користувачів - навіть з обмеженими фізичними можливостями. Термін "інвалідність" асоціюється найчастіше з людьми на інвалідних візках, а "сад почуттів" - з місцем для слабозрячих людей. Така думка призводить до того, що дуже велика частина дітей не береться до уваги навіть при проектуванні так званих інтеграційних майданчиків.

До дітей з обмеженими можливостями відносяться діти без кінцівок або їх частин - не лише що пересуваються на інвалідних колясках, але і ті, які використовують протези або милиці, діти з пошкодженою м'язовою або нервовою системою. Серед них, наприклад, є ті, які пересуваються на колясці тільки за допомогою дорослого.Дитячі майданчики ОФМ можна придбати за посиланням https://mideko.in.ua/products/detskie-ploshchadki-ofv-f61714443/.

Інтеграція без бар'єрів

Виробники дитячих майданчиків пропонують пристрої, спроектовані з турботою про дітей з обмеженими можливостями. Попри те, що ці пристрої взаємозамінні, вони мають різне призначення. Ігровий майданчик для дітей з обмеженими можливостями - це місце, обладнане спеціальними пристроями (часто з терапевтичним призначенням), використовуваними найчастіше за допомогою опікунів.

Дитячий майданчик без бар'єрів призначений для усіх, а пристрої на ньомупристосовані до потреб дітей з обмеженими фізичними можливостями. Інтеграційний дитячий майданчик - це простір, в якому знаходяться як пристрої адаптовані для дітей з обмеженими можливостями, так і ті, які доступні тільки для здорових дітей.

Огляд пристроїв

Більшість виробників дитячих майданчиків прирівнюють дитину-інваліда і дитину, що пересувається на інвалідній колясці. Тому усі пристрої спроектовані з урахуванням цієї особливості.

У небагатьох каталогах можна знайти виділений розділ з інтеграційними пристроями. Часто вони просто помічені спеціальною позначкою.

Найпопулярнішим пристроєм є гойдалкау вигляді платформи, на яку можна піднятися з візком. Такі гойдалки типові для ігрових майданчиків для дітей з обмеженими можливостями при школах або центрах, в яких містяться особи в інвалідних колясках. Використання таких пристроїв на громадських дитячих майданчиках викликає сумніви.

Ще одна група пристроїв - це каруселі. Вони бувають призначені тільки для дітей на інвалідних колясках, а також більш універсальні.

Пісочниці, розташовані на столиках - це зручне рішення. Пісок і вода,розміщені на столах, дозволяють дітям на колясках взяти участь в грі. Іншим поширеним способом являється тип трапа, що встановлюється на край пісочниці, в якій дитина з обмеженими фізичними можливостями може грати лежачи на животі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...