Круглий стіл «Забезпечення реалізації права жінок на працю: проблеми, досягнення та перспективи»

У п’ятницю, першого лютого – об 11.00 – у приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. 50 років Жовтня, 1-а) розпочнеться засідання круглого столу на тему «Забезпечення реалізації права жінок на працю: проблеми, досягнення та перспективи».

Захід відбувається у рамках масштабного проекту, що його з січня по березень реалізує на теренах області громадська організація «Фундація прав людини» - мається на увазі комплексна Програма захисту трудових прав сільських жінок «Влаштуємося на роботу», яка стала можливою завдяки підтримки Посольства Канади в Україні. Зокрема, напередодні круглого столу у прес-клубі пройшов тренінг на тему «Шукаємо роботу» за участі жінок Кіровограда та районів області, які прагнуть працевлаштуватися.

Як розповідає керівник «Фундація Прав Людини», наш земляк, а нині киянин Євгеній Фомін, метою проекту є покращення захисту соціальних та економічних прав жінок шляхом посилення співпраці громадських організацій, центрів зайнятості, місцевого бізнесу та медіа не тільки у Кіровоградській, але й у Вінницькій та Чернівецькій областях.

Пан Євгеній Фомін візьме участь у засіданні круглого столу. Також до участі запрошені експерти центрів зайнятості, науковці Кіровоградського національного технічного університету, фахівці Департаменту соціального захисту населення та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Спільне завдання всіх учасників та виконавців проекту – сприяти забезпеченню рівних прав та можливостей для безробітних жінок у питаннях професійної орієнтації та соціального супроводу, а також підвищення рівня тих соціальних послуг, які надають жінкам місцеві громадські організації.

Тож, запрошуємо до участі у круглому столі журналістів кіровоградських мас-медіа, а також лідерів громадських організацій!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua