Круглий стіл «Забезпечення реалізації права жінок на працю: проблеми, досягнення та перспективи»

У п’ятницю, першого лютого – об 11.00 – у приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. 50 років Жовтня, 1-а) розпочнеться засідання круглого столу на тему «Забезпечення реалізації права жінок на працю: проблеми, досягнення та перспективи».

Захід відбувається у рамках масштабного проекту, що його з січня по березень реалізує на теренах області громадська організація «Фундація прав людини» - мається на увазі комплексна Програма захисту трудових прав сільських жінок «Влаштуємося на роботу», яка стала можливою завдяки підтримки Посольства Канади в Україні. Зокрема, напередодні круглого столу у прес-клубі пройшов тренінг на тему «Шукаємо роботу» за участі жінок Кіровограда та районів області, які прагнуть працевлаштуватися.

Як розповідає керівник «Фундація Прав Людини», наш земляк, а нині киянин Євгеній Фомін, метою проекту є покращення захисту соціальних та економічних прав жінок шляхом посилення співпраці громадських організацій, центрів зайнятості, місцевого бізнесу та медіа не тільки у Кіровоградській, але й у Вінницькій та Чернівецькій областях.

Пан Євгеній Фомін візьме участь у засіданні круглого столу. Також до участі запрошені експерти центрів зайнятості, науковці Кіровоградського національного технічного університету, фахівці Департаменту соціального захисту населення та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Спільне завдання всіх учасників та виконавців проекту – сприяти забезпеченню рівних прав та можливостей для безробітних жінок у питаннях професійної орієнтації та соціального супроводу, а також підвищення рівня тих соціальних послуг, які надають жінкам місцеві громадські організації.

Тож, запрошуємо до участі у круглому столі журналістів кіровоградських мас-медіа, а також лідерів громадських організацій!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии