• Головна
  • Лазерна корекція зору – ефективно та безпечно
Реклама
09:54, 5 лютого 2020 р.

Лазерна корекція зору – ефективно та безпечно

Реклама
Картинки по запросу "Лазерна корекція зору – ефективно та безпечно"

Картинки по запросу "Лазерна корекція зору – ефективно та безпечно"

Сучасні люди багато часу проводять біля гаджетів. Переглянути пошту,  відповісти на питання підписників у соцмережі, або почитати цікаві новини – у кожного знайдеться кілька десятків привидів не відривати очі від заманливого мерехтіння екрану чи монітору.За таких обставин страждають очі. Від постійного навантаження гострота зору зменшується, текст та картинки набувають розпливчатої форми. Не варто нехтувати першими симптомами. Варто вчасно звернутися до професійного лікаря-офтальмолога, який вивчить всі подробиці захворювання та призначить ефективне лікування. Одним за найпопулярніших методів позбавитися окулярів чи лінз є лазерна корекціязору, яку можна зробити в клініці «Новий зір».

Що таке лазерна корекція?

На протязі декількох століть вчені та лікарі поступово створювали методи лікування вад зору. Сучасна лазерна корекція значно відрізняється від методів роботи 30-40 років тому. Весь процес займає 3 дні і включає в себе декілька важливих етапів:

  • 1-й день. Лікар опитує пацієнта, з'ясовує анамнез захворювання та проводить необхідні діагностичні процедури, що займає не більше 2,5 годин. По завершенні пацієнтові стає зрозумілим, яким буде його зір після операції.
  • 2 день. Безпосередньо корекція. За допомогою сучасного лазеру корекція здійснюється швидко та безболісно в амбулаторних умовах.
  • 3 день. Завершальний огляд. Головною перевагою лазерної корекції є те, що вже на третій день пацієнт впевнено може повернутися до звичного ритму життя - навчання, роботи чи керування автомобілем. А після двох-трьох тижнів можна знову активно займатися спортом.

Переваги лазерної корекції

1.Свобода від контактних лінз або окулярів. Вони просто будуть лежати на дальній поличці та зрідка нагадувати про себе. Відсутність додаткового лікування та процедур для підтримки результату корекції.

2.Відсутність обмежень для очей після операції. Вже через день можна користуватися компютером, читати або писати.

3.Психологічний ефект лазерної корекції очевидний. Людина повністю позбавляється комплексів, почуває себе більш впевнено і значно краще виглядає.

4.Уникнення ризику занести інфекцію на рогівку при одяганні линз.

5.Надійність свого власного зору неможна недооцінювати. У найвідповідальніший момент очі не підведуть.

З клінікою«Новий зір» для кожного пацієнта відкриваються нові горизонти життя. Чіткий зір без окулярів та лінз – гарантія впевненості та краси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...