• Головна
  • Дитячі оздоровчі заклади Кіровоградщини можна буде знайти в єдиному Державному реєстрі
13:30, 9 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Дитячі оздоровчі заклади Кіровоградщини можна буде знайти в єдиному Державному реєстрі

Дитячі оздоровчі заклади Кіровоградщини можна буде знайти в єдиному Державному реєстрі

У п'ятницю, у Кропвиницькому відбулося перше засідання обласної комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА, передає 0522.ua.

Комісія створена на виконання постанови Кабінету Міністрів України з метою проведення верифікації (підтвердження шляхом звірки) даних, внесених до Державного реєстру майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Відповідний реєстр нині формується. З його допомогою буде забезпечено доступність і відкритість інформації про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Цей реєстр надасть можливість громадянам, які мають намір відправити дітей на відпочинок, отримати максимальну інформацію про будь-який заклад та послуги, що він надає.

Усі чотири дитячі оздоровчі заклади Кіровоградщини отримали відповідне програмне забезпечення та доступ до реєстру, три з них уже зареєструвалися.

На засіданні комісії було розглянуто питання щодо верифікації майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей ДОЗ "Бригантина" та ДОЗ "Жовтень". Комісія прийняла рішення про неверифікацію даних щодо обох майнових об’єктів у зв’язку із поданням неповних відомостей (не внесено деякі документи та не зазначено в заяві усі дані). Директорам ДОЗ "Бригантина" та ДОЗ "Жовтень" буде надіслано листи про ухвалені рішення із зазначенням причин неверифікації. Після їх усунення ці питання буде розглянуто комісією повторно.

Учасники засідання також розглянули питання про верифікацію інформації, внесеної до Державного реєстру майнових об’єктів дитячим закладом оздоровлення та відпочинку дітей "Дружба". Комісія ухвалила позитивне рішення, оскільки закладом внесено усі необхідні дані і документи, а також підтверджено їх шляхом звірки з даними інших доступних реєстрів.

Ще один дитячий оздоровчий заклад області "Чайка" ще не вніс документи і дані до програми Державного реєстру, тому питання верифікації буде розглянуте на наступних засіданнях комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #реєстр #табір #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...