• Головна
  • Голови громад Кіровоградщини виступили за скасування абонплати за транспортування газу
11:25, 13 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Голови громад Кіровоградщини виступили за скасування абонплати за транспортування газу

Голови громад Кіровоградщини виступили за  скасування абонплати за транспортування газу

Голови громад – члени Асоціації міст України у Кіровоградській області підтримали ініціативу мешканців села Аджамка щодо скасування абонплати за транспортування газу та повного перерахунку в сторону зменшення ціни газу для населення.

Про це повідомляє Валентина Остапчук, консультантка з комунікації Кіровоградського РВ АМУ, передає 0522.ua.

Проведення загальних зборів членів Асоціації міст України у Кіровоградській області буловикликано, в першу чергу, необхідністю обговорення позиції органів місцевого самоврядування щодо змін до Перспективного плану, які Асоціація міст України запропонує та буде відстоювати на усіх рівнях влади. Водночас, голови громад мали можливість обговорити і інші нагальні питання.

Тетяна Зайченко, голова Аджамської сільскьої ради звернулася до колег із пропозицією підтримати ініціативу її односельців і звернутись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Асоціації міст Українита ОДА.

В тексті звернення зокрема, зазначено:«Ми,громадяни України, які проживають уселі Аджамка Кропивницького району Кіровоградської області, підтримуємо свою односельчанку Колючу Любов Павлівну та задаємо ВАМ основне питання, яке турбує всіх жителів України: «Як вижити на пенсію у1600 -2000 грн, якщо за комунальні послуги потрібно платити більше?» Як покращити рівень життя?

Вимагаємо від НКРЕКП та Кабінету Міністрів України скасувати абонплату за транспортування газу та взагалі зменшити ціну на газ для населення, так як після сплати комунальних послуг не залишається нічого на проживання. Як вижити? Наша Громада вважає, що ці рішення є незаконними та грабіжницькими. За газотранспортну систему ми заплатили сповна, вона будувалася за рахунок як комунальних підприємств, так і за кошти місцевих жителів. Є всі документи. Ці суми Громаді ніхто не відшкодував. Тепер у нас вимагають заплатити за своє ж майноще раз.

Вимагаємо зменшити ціну газу для населення та розробити калькуляцію розумної ціни газудетально, що буде входить в ціну газу, які витрати. На даний час якість газу, калорійність газу для населення занижена та не відповідає нормам, особливо в нічний час доби. Лічильник круте на повну, а тепла не має!

Вимагаємо зобов’язатиНафтоГаз, ОблГаз проводити оплату нам за оренду землі та відновити на вулицях зруйноване асфальтне покриття, де проходять підземні газові мережі.

Вимагаємо збільшення розміру пенсій для підвищення рівня можливості оплати харчування, лікування, комунальних послуг та інше. На прикладі іншої пенсіонерки села Аджамка Харченко Ольги Іванівни: пенсія за листопад 2019 року – 1564 грн, грудень 2019 року – 1638 грн, січень 2020 року – 1638 грн, додатково отримана субсидія за ці ж три місяці – 3362грн, всього дохід пенсіонерки за три місяці дорівнює 8202 грн. Плата за газ та світло за ці ж три місяці склала 8216 грн , а також послуги на пошті 56грн. Питання – що залишилось на прожиття?І це ще пенсіонерка не платила за постачання газу 215 грн у місяць».

Загалом, звернення містить14 пунктів.В зверненні аджамці підняли актуальні питання освіти, медицини, соціального захисту учасників АТО, ринку землі ,ремонту доріг,блокування телеканалів. Повний текст звернення за посиланням: https://bit.ly/2uKpwma

Присутні на зборах підтримали дане Звернення особистими підписами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #Аджамка #АМУ #газ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...