
10:15, 18 лютого 2020 р.
Надійне джерело
На Кіровоградщині п’ять шкіл візьмуть участь у пілотному проєкті «Онлайн-школа»

Вчора, 17 лютого, у Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулася презентація проєкту "Онлайн-школа".
Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА, передає 0522.ua.
Переваги програмного забезпечення представникам освітянської галузі презентував розробник Гліб Денісов.
Система управління «Онлайн-школа» через кілька тижнів функціонуватиме в таких навчальних закладах, як НВО І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області», Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради, Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради, НВК «Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» і Бобринецьке НВО.
Компанія передає в користування школі на кожний клас планшети зі встановленою програмою і безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Переваги системи управління розраховані і на адміністрацію навчального закладу, і на вчительський склад, і на учнів, і на батьків, – пояснив Гліб Денісов.
Як відзначив голова ОДА Андрій Балонь, наразі спостерігається швидкісна диджіталізація всіх сфер суспільного життя.
Перші кроки зроблено після старту мобільного додатку «Дія». Оцифрування даних не менш корисним є і в навчальному процесі. Як батько знаю, наскільки діти є прогресивними. Натомість дорослим слід змінюватись ментально й не боятись використовувати новітні технології у своїй роботі, – прокоментував Андрій Балонь.
За словами Гліба Денісова, користуючись програмою, директори шкіл отримають можливість глобального управління всіма процесами в школі та підвищення контролю за роботою вчителів. Вчителі зможуть миттєво виставляти оцінки і пропуски учням, редагувати розклад уроків, спілкуватися з батьками в онлайн-режимі. Зі свого боку батьки матимуть доступ до електронного щоденника своєї дитини, що дасть можливість моніторити показники успішності.
Наразі проєкт діє в школах Сумщини та Черкащини. За результатами пілотного запуску в Україні впродовж 2017-2018 років на 72% зменшилась кількість прогулів учнів і на 23% підвищились результати навчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:51
22 вересня
15:00
18 вересня
14:30
11 вересня
17:04
5 вересня
13:04
5 вересня
«Ми перестали доїти своїх корів». На Хмельниччині розвивають незвичайну ферму та мріють відродити покинуте село.
Новини компаній
13:00
29 серпня
Оголошення
09:22, 15 вересня
10:13, 22 вересня
10:50, 14 вересня
8
12:37, 23 вересня
10:13, 22 вересня
live comments feed...
Коментарі