
10:35, 18 лютого 2020 р.
Надійне джерело
Рятувальники Кіровоградщини допомогли псу вибратися на волю

Вчора, 17 лютого, об11:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Нижчі Верещаки Олександрівського району собакавпаву занедбаний глибокий колодязь без води та потрібна допомога рятувальників.
Про це йдеться на сайті У ДСНС в області, передає 0522.ua.
Бійці 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівка за допомогою рятувального оснащення дістали тваринку з ями та передали власникам. З собачкою усе гаразд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня