• Головна
  • Дитячу міську поліклініку Кропивницького юридично приєднають до дитячої міської лікарні
12:30, 18 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Дитячу міську поліклініку Кропивницького юридично приєднають до дитячої міської лікарні

Дитячу міську поліклініку Кропивницького юридично приєднають до дитячої міської лікарні

КНП «Клінічна дитяча міська поліклініка» Міської ради міста Кропивницького» буде реорганізоване шляхом приєднання до КНП «Дитяча міська лікарня» Міської ради міста Кропивницького».

Відповідне рішення було прийняте на засіданні 19 сесії Міської ради міста Кропивницького, передає 0522.ua.

Відповідно до рішення депутатів, дитяча поліклініка працюватиме як структурний підрозділ міської лікарні за існуючою адресою.

За словами начальника управління охорони здоров'я Оксана Макарук, для пацієнтів нічого не зміниться – вони зможуть і надалі звертатись за допомогою за звичними адресами.

Водночас таке приєднання пов’язане з нинішніми трансформаційними процесами в медицині, аби отримувати повноцінне фінансування з НСЗУ міській дитячій лікарні необхідно збільшити свою потужність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #здоров'я #реформа #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Рішення прийнято одноголосно: відкрився перший переговорний кластер про вступ до ЄС України та Молдови
Понад 70% українців підтримують ідею боротьби з незаконним контентом в Інтернеті, проте майже 60% бачать у регулюванні ризик зловживань
Вашингтон готується повернути санкції проти нафтового сектору РФ — Трамп
«Не відповідає дійсності»: у Генштабі спростували заяви РФ про нібито удар по автобусу з дитячою футбольною командою
Оголошення