Увага! Завершується термін подання до органів Пенсійного фонду в області звіту за 2012 рік фізичними особами-підприємцями

Головне управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області нагадує, що постановою правління Пенсійного фонду України від 10 грудня 2012 року за № 24-1 внесено зміни до затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 року № 22-2 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Цією постановою, зокрема, змінено терміни подання річної звітності фізичними особами-підприємцями, які працюють як за загальною, так і спрощеною системою оподаткування.

Відповідно до внесених змін, громадяни-підприємці мають сформувати та подати до управління Пенсійного фонду звіт самі за себе про нарахований у 2012 році єдиний соціальний внесок до 10 лютого 2013 року. Звітним періодом є календарний рік.

Звертаємося до суб’єктів підприємницької діяльності з проханням не відкладати подання річної звітності на останні дні звітного періоду. За неподання такої звітності чи недотримання термінів її подання законодавством передбачено застосування до платників-порушників штрафних санкцій.

Юрій ШАРПІНСЬКИЙ,

перший заступник начальника головного управління

Пенсійного фонду в області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии