Заради інтересів кіровоградських водіїв

З червня минулого року послуги для населення в екзаменаційно-реєстраційних підрозділах області надаються в режимі «Єдиного вікна». За цим принципом на Кіровоградщині працюють усі - 12 - реєстраційно-екзаменаційні підрозділи ДАІ, тобто тепер можливо здійснити перереєстрацію транспортного засобу з одного власника на іншого незалежно від місця проживання власника та регіону реєстрації транспортного засобу. Цими підрозділами з моменту відкриття «Єдиного вікна»  здійснено 673 реєстраційні операції. За словами начальника УДАІ УМВС України в області полковника міліції Олексія Березневича з нового року з метою підвищення ефективності роботи Державтоінспекції, а також на виконання соціальних ініціатив Президента України запроваджено  ще ряд змін в реєстраційно-екзаменаційній діяльності щодо спрощення  реєстраційно-екзаменаційних операцій.

Начальник управл__ння ДА__ УМВС в К__ровоградськ__й област__ полковник м__л__ц__ї Березневич Олекс__й Васильович

 Нині відмінено обов'язкову здачу іспитів при відновленні втраченого посвідчення водія як це було раніше; відмінено й обов'язкове експертне дослідження транспортних засобів під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку; скасовано й проведення оцінки вартості транспортних засобів під час їх реєстрації. Також не обов`язково надавати для огляду транспортний засіб при його перереєстрації у зв'язку зі зміною місця проживання власника та при відновленні втрачених або зіпсованих документів на транспортнийзасіб.

Видача свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів здійснюється вже без попередньої видачі тимчасового реєстраційного талону (власникам транспортних засобів, які переїхали жити до іншого регіону держави або придбали автомобілі, зареєстровані в іншому регіоні, чи ввезли їх на митну територію України). Крім того за власником та його транспортним засобом стало можливим збереження номерного знаку у межах одного регіону.

Також, Олексій Березневич наголосив, що набрали чинності зміни до статті 34 Закону України «Про дорожній рух» тобто на відміну від того, як було раніше, співробітники відділів РЕР вже не мають право відмовити в проведенні реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, якщо власник або уповноважена особа на використання транспортного засобу має заборгованість зі сплати штрафних санкцій за порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху. Дешевшою на 25% стала вартість послуг та спеціальної продукції (номерні знаки, бланки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та посвідчення водія) залишки якої можна побачити на інформаційних табло, що знаходяться у кожному реєстраційно-екзаменаційному підрозділі області.

Сподіваюсь, що нововведення у роботі реєстраційно-екзаменаційних підрозділів ДАІ Кіровоградщини будуть ще більш зрозумілими та відкритими для громадян. Наша мета – змусити водіїв усвідомлювати те, що вони повинні добре знати і чітко виконувати правила дорожнього руху. Найважливіше – не оцінка за екзамен в ДАІ, а безпека всіх учасників дорожнього руху в майбутньому. Лише дотримання правил дорожнього руху, вміння об’єктивно оцінювати дорожню обстановку та взаємоповага дозволять уникнути трагедій», - зазначив очільник Державтоінспекції Кіровоградщини.

 Повідомляє прес-служба УДАІ УМВД Украини в Кіровоградській області.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua