У минулому році працівники міліції викрили понад двісті злочинів у сфері службової діяльності

Протягом 2012 року органами та підрозділами внутрішніх справ Кіровоградської області вжито комплекс організаційних та практичних заходів у напрямку протидії кримінальній та адміністративній корупції, завдяки яким виявлено понад двісті злочинів у сфері службової діяльності, у вчиненні яких найбільше викрито працівників контролюючих органів і представників органів влади та управління.

 Із вказаної кількості службових злочинів понад 40 становлять факти хабарництва, 10 – у бюджетній сфері, 1 – у сфері земельних відносин, 5 пов’язані із привласненням та розтратою майна, 1 – із зловживанням владою

 За 23 службовими злочинами з ознаками корупції закінчено досудове провадження, кримінальні справи направлені до суду.

 Також до суду з обвинувальним висновком направлені кримінальні справи за 12 фактами хабарництва. Вказаними злочинами державі нанесено збитків на суму майже 500 тисяч гривень, понад 30 % з яких відшкодовано у ході досудового слідства.

 З моменту вступу у дію нового Кримінального процесуального кодексу до початку 2013 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено більше 30 фактів вчинення кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності, за 2 з яких складені обвинувальні акти.

 З початку року працівниками органів внутрішніх справ області складено та направлено до суду 44 адміністративні протоколи про порушення вимог антикорупційного законодавства. За 28 адіміністративними матеріалами прийнято рішення про накладення штрафу.

 Робота у даному напрямку продовжується.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua