Реклама
08:24, 16 лютого 2020 р.

У чому переваги купівлі валют

Реклама
У чому переваги купівлі валют, фото-1

На ринку існує немало способів збереження й примноження своїх заощаджень, усі вони розрізняються різною мірою надійності та дохідності. Розглянемо деякі з них. Обмінка Рівне – завжди вигідно.

1. Валюти

Їх курс міняється постійно і заробляти можна як на зростанні, так і на зниженні. Актуальний курс валют Рівне - obmenka. Основний принцип такий: купувати, коли курс впав і продавати, коли він підріс. Долари та євро притягають своєю доступністю, їх легко обміняти у будь-якому банку. Але дивитися потрібно не на те, що більше, євро або долар, а на те, як сильно міняється вартість валюти. Американський долар сьогодні є визнаною світовою валютою, і її курс рухливіший, ніж у євро. Ось чому сьогодні вигідно продавати і купувати долари. Дізнатись курс валют чорний ринок можливо на сайті Обмінка.

Від чого залежить курс долара

Курси міняються щодня. На них впливає безліч чинників. Фінансові й політичні новини, звіти великих міжнародних компаній, заяви перших осіб держав. Усе це примушує долар дорожчати або дешевшати буквально кожну хвилину. Дізнайтеся курс обміну валют на сайті Обмінка.

У яких випадках вигідно купувати долариЗайматися інвестиціями в іноземні валюти краще зі знанням справи. Потрібно розбиратися в економічних новинах і розуміти, як вони можуть вплинути на вартість грошей. Якщо таких знань немає, то експерти радять вибирати довгострокову стратегію. Тобто, придбати долари або євро і тримати їх рік-два, а то і більше. Забронювати курс на 1 годину дозволяє обмінник валют Рівне.Це пов'язано з тим, що коливання курсу на короткому відрізку часу можуть бути досить сильними, але якщо розглянути історію курсів за тривалий час, то долар і євро тільки росли щодо гривні, українська валюта упродовж десятиліть не дорожчала, і загальний напрям курсів валют ніколи не розгортався. Це стійкий висхідний тренд. Тому вигідно вкладатися в долари надовго. Зручний обмін валют чорний ринок.

2. Інші способи збереження заощаджень

Вклади

Можна відкрити ощадний вклад у будь-якому банку та отримувати дохід у вигляді відсотків. Цей спосіб інвестування відносно безпечний. Мінуси: ставка невисока, вона допомагає захистити гроші від інфляції, але не примножити їх, та для отримання максимального відсотка по вкладу сума має бути значною. Зручний обмін валют рівне.- ОблігаціїЦе цінні папери, які випускає держава. Міра надійності висока, але відсоток невеликий. Навряд чи можна на них сильно заробити.

Акції і паї в інвестиційних фондах.

Відносяться до високо ризикованого способу інвестицій. Дохід у відсотках може бути набагато вищий, ніж по вкладу, але він також може бути й негативний. Мінусом є те, що вашими грошима керують треті особи, і від вас нічого не залежить.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...