Новий формат роботи фінансової інспекції має позитивно позначитись на якості фінансово-бюджетної дисципліни в області

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов під час сьогоднішнього розширеного засідання колегії ОДА.

- Робота фінансової інспекції у новому форматі повинна дати позитивний результат для бюджетних установ (стало менше перевірок), однак бачимо, що кількість порушень зменшується іще досить повільно, - зазначив посадовець.

Як зауважив Віктор Серпокрилов, турбує також і те, що кожного року не змінюється характер порушень. – Щороку повторюються одні й ті ж недоліки у нарахуванні заробітної плати, використанні субвенції на пільгові перевезення, сплаті оренди за використання землі, процедурі тендерних закупівель …

У зв’язку з цим, Віктор Серпокрилов звернувся до голів райдержадміністрацій, мерів міст, головних розпорядників коштів обласного бюджету проаналізувати стан справ по кожному із проблемних напрямків і працювати не на ліквідацію, а на упередження порушень.

За словами заступника голови облдержадміністрації, виникнення таких прогалин у роботі розпорядників коштів може бути обумовлене економічно-фінансовою ситуацією, зокрема процедурою проведення казначейством платежів та частими змінами вимог до неї. – Тому важливо аналізувати ситуацію в бюджетному законодавстві і своєчасно готувати пропозиції по її вдосконаленню за участі казначейської служби, фінансової та податкової інспекції, - впевнений Віктор Серпокрилов. – Нам треба відпрацювати ці питання, щоб у подальшому уникнути протиріч.
Проте, як наголосив заступник голови ОДА, якщо виявлено досить кричуще порушення фінансової дисципліни, винуватець має понести сувору відповідальність.

- Разом з тим, скорочення фінінспекції та перевірок не дає підстав для зменшення контролю, у такому разі розпорядники коштів мають подбати про внутрішній аудит для упередження неефективного використання бюджетних коштів, - підкреслив Віктор Серпокрилов.

Покращити стан фінансової дисципліни в області, на думку голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка, має організація навчання та підвищення кваліфікації відповідальних осіб, що має попередити можливі недоліки у роботі з бюджетом. Проте до тих, хто навмисне з шахрайським наміром порушив закон застосовуватимуться жорсткі санкції.

– Міра покарання для таких осіб має стати показовою для всіх, - впевнений керівник області.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua