
08:55, 22 лютого 2020 р.
Надійне джерело
У Кропивницькому відбудеться "Березневе свято котів"

У неділю, 01 березня, в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбудеться благодійна акція «Березневе свято котів».
Про це 0522.uaповідомили організатори заходу.
Це спільний просвітницький проект відділу мистецтв, відділу документів з економічних, технічних та природничих наук, громадської організації захисту тварин «Бім».
Запрошуємо відвідати ярмарок майстрів громадського об’єднання «Єлисаветградський узвіз»; конкурси, вікторини; виставку «Фотосушка»; майстер-класи з виготовлення листівок, аквагрим; виставку сувенірних котів країн світу з приватної колекції Лариси Лебедєвої; переглянути відеоісторії «Веселі коти».
Зверніть увагу: відкриття виставки дитячих малюнків творчої студії Володимира Волохова «Хвостаті, безхвості та куцохвості» – о 12.00; збір благодійних коштів на користь громадської організації захисту тварин «Бім» з 15.00 до 16.00.
Акція спрямована на формування у громади гуманного та відповідального ставлення до тварин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
8 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:25, 29 листопада
09:25, 29 листопада
04:55, 4 грудня
09:25, 29 листопада
04:55, 4 грудня