Шановні платники, отримуйте податкову знижку на навчання!

Якщо ви у 2012 році навчались  і оплачували своє навчання або навчання члена своєї родини І-го ступеня споріднення, то маєте право на податкову знижку. Тобто, можете повернути з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більше 15% (ставка податку).
Для отримання такої знижки необхідно протягом всього 2013 року, тобто до 31 грудня 2013 року включно, подати до податкової інспекції за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Але найважливіше – наявність документів, що підтверджують витрати на навчання. До їх переліку входять квитанції, фіскальні чеки, прибуткові касові ордери (на суми, сплачені за навчання у 2012 році), договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї І-го ступеня споріднення), паспорти та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду тощо.

Для прискорення проведення податковим органом розрахунку сум, що підлягають поверненню з бюджету, ДПС у Кіровоградській області рекомендує одразу надавати до податкового органу разом із декларацією копії зазначених документів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
17:00, 13 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua