Кіровоградські жінки вчилися шукати роботу

У четвер 31-го січня у приміщенні Кіровоградського прес-клубу пройшов тренінг на тему «Шукаємо роботу» у рамках масштабного проекту, що його з січня по березень реалізує на теренах трьох областей України громадська організація «Фундація прав людини».

Як розповів керівник «Фундація Прав Людини», наш земляк, а нині киянин Євгеній Фомін, мається на увазі комплексна Програма захисту трудових прав сільських жінок «Влаштуємося на роботу», яка стала можливою завдяки підтримки Посольства Канади в Україні.

Тренер Олександра Матвійчук, яка приїхала до міста, щоб провести навчання для кіровоградських жінок, розповідає, що метою проекту є не тільки покращення захисту соціальних та економічних прав жінок, але й посилення співпраці громадських організацій, центрів зайнятості та медіа.

женщины_тренинг1

 Для цього було заплановано не тільки тренінг в обласному центрі та ще в одному із районів області, але й засідання круглого столу, де запрошені експерти – фахівці центрів зайнятості, науковці національного технічного університету, Департаменту соціального захисту населення та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – поділилися думками щодо того, як краще сприяти забезпеченню рівних прав та можливостей для безробітних жінок у питаннях професійної орієнтації та соціального супроводу, а також підвищити рівень тих соціальних послуг, які надають жінкам місцеві державні установи та громадські організації.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua