• Головна
  • Що потрібно знати про водостічні системи
Реклама
15:53, 19 лютого 2020 р.

Що потрібно знати про водостічні системи

Реклама
Що потрібно знати про водостічні системи, фото-1

Відповідний водостічний жолоб є одним з найбільш важливих елементів будівлі, якому інвестори іноді надають занадто мало значення. Халатність в цьому відношенні зазвичай закінчується появою на зовнішніх стінах різних видів вицвітання, цвілі або грибка і, як наслідок, спостерігається руйнування фасаду. Тому, варто придбати правильно підібрану водостічну систему на evrokrovlya.com.ua, яка забезпечить нам належний захист від опадів.

Кілька слів про водостічних системах

Всупереч думці більшості, жолоби є елементом, який встановлюється не тільки на даху. На додаток до дахів, відповідні жолоби також необхідні на терасі, балконах і вікнах. Основним завданням ринв є ефективне відведення дощової води і захист фасаду від затоплення. Ці елементи також мають значний вплив на естетику всієї будівлі. Ось чому варто приділити час, щоб ознайомитися з пропозиціями таких компаній, як Еvrokrovlya. Ця компанія займається продажем покрівельних матеріалів, що дозволить нам вибрати найбільш відповідне рішення. Не можна заперечувати, що рішення про вибір конкретної водостічної системи не найпростіше, оскільки ринкова пропозиція дуже велике і включає в себе моделі, що відрізняються не тільки кольором і формою, а й матеріалом, з якого вони були виготовлені. Найпопулярніші рішення включають в себе:

Пластикові жолоби - які є найдешевшим, при цьому не гіршим рішенням. Вони характеризуються дуже високою стійкістю до погодних умов і механічних пошкоджень, крім того, вони не вимагають капітального ремонту. Проте, слід пам'ятати, що цей матеріал характеризується значним температурним розширенням (вони розширюються при високій температурі і стискається при морозі), що слід враховувати при установці. Окремі елементи з'єднуються клеєм або за допомогою спеціальних з'єднувачів з прокладками.

Ринви з оцинкованого сталевого листа - дуже довговічне рішення, стійке до коливань температури. Крім того, сучасні жолоби цього типу часто покриваються спеціальними поліефірними покриттями, що означає, що ризик корозії на них виключений. Жолоби з оцинкованої сталі можуть бути з'єднані пайкою, а в разі виробів з покриттям вони з'єднуються за допомогою з'єднувачів або затискачів з гумовим ущільненням.

Алюмінієві жолоби, мають подібні характеристики зі сталевими жолобами. Їх безперечною перевагою є висока довговічність, висока корозійна стійкість і привабливий зовнішній вигляд. Вони також мають гладкість, подібну пластиковим жолобам, а низький коефіцієнт шорсткості означає, що листя та інші домішки, що лежать в жолобах, швидко стікають з водою або здуваються.

Матеріал не всі

Вибір відповідної водостічної системи не закінчується вибором матеріалу, з якого повинні бути зроблені обрані нами водостічні системи. Надзвичайно важливим аспектом, який слід враховувати при покупці жолобів, є також їх місткість, і особливо вибір відповідного перетину (розміру), що безпосередньо впливає на продуктивність системи. Якщо поперечний переріз виявиться занадто маленьким, то вода, що тече з даху, затопить стіни, а якщо занадто велике, ми піддамо себе непотрібних витрат. Тому ширина жолобів і діаметр водостічних труб вибираються в залежності від так званої «Ефективною площі даху» (EPD), яка розраховується за формулою EPD = (1/2 H + W) × L, де H - висота даху, W- відстань від вершини даху до гребеня, а L - довжина даху.

Другим дуже важливим фактором, пов'язаним з правильною прохідністю жолобів, є нахил жолобів по відношенню до положення водостічних труб, які мають складати 3 міліметри на 1 погонний метр.

Різноманітність форм, кольорів і технологічних рішень, які використовуються в системах ринв, доступних в даний час на ринку, означає, що кожен знайде продукт, що відповідає його потребам. Однак не слід пам'ятати, що тільки вибір правильного рішення в поєднанні з професійно виконаними монтажними роботами дасть нам гарантію правильного відведення всіх опадів в поєднанні з довговічністю і естетичністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...