• Головна
  • Реформа в дії: Юстиція Кіровоградщини працює
12:24, 27 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Реформа в дії: Юстиція Кіровоградщини працює

Реформа в дії: Юстиція Кіровоградщини працює

З кінця 2019 року Кабмін розпочав оптимізацію системи органів юстиції, шляхом скорочення кількості управлінь з 27 головних територіальних до 8 міжрегіональних.

Про це повідомляє заступник начальника Південно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Андрій Грималюк, передає 0522.ua.

В результаті, утворено Південно - Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з центром у Дніпрі, повноваження якого розповсюджується на територію Дніпропетровської, Кіровоградської та Запорізької областей.

Важливо зазначити, що на території Кіровоградської області продовжують діяти    підрозділи, які забезпечують виконання основних завдань та реалізацію державної правової політики з питань нотаріату, банкрутства, у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців, державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст, державної реєстрації друкованих засобів масової інформації; забезпечення реалізації державної політики у сферах організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).

Таким чином, громадяни, як і раніше, можуть звертатися до спеціалістів структурних підрозділів управління у Кіровоградській області та фахівців Південно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) для вирішення питань, які відносяться до повноважень юстиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #юстиція #реформа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...