Інтернет магазин товарів для упаковки «Експрес Упаковка»

Пакувальні матеріали необхідні в нашому повсякденному житті. Ми використовуємо їх для упаковки подарунків, для упаковки обладнання та товарів. Інтернет-магазин товарів для упаковки «Експрес Упаковка» пропонує великий вибір пакувальної продукції, де можна купити коробки картонні, стрейч, скотч, картон та інші пакувальні матеріали. Перейдіть по посиланню: https://pack.ua/, і ознайомтеся з каталогом. Завдяки зручній навігації на сайті за категорією, ви можете швидко знайти необхідну продукцію і оформити замовлення без проблем.

Чому варто купити товари для упаковки?

Міцна і довговічна картонна упаковка ідеально підходить для захисту предметів від пошкоджень. Це в основному відноситься до механічних пошкоджень. Правильно обраний спосіб упаковки товарів також оптимізує простір, необхідне для їх зберігання, транспортування, полегшує логістику в торгівлі і допомагає в їх зберіганні. У картонних і гофрованих пакувальних матеріалів багато застосувань, тому вони бувають різних форм, розмірів.

Що ми пропонуємо?

  • Картонні коробки. Вони легкі, жорсткі і довговічні, тому ви можете перевозити і зберігати різні види товарів.
  • Стрейч плівка. Ідеально підходить для упаковки різних виробів. Щільно прилипає до об'єкта, створюючи тим самим бар'єр від вологи, бруду і подряпин. Це не тільки практично, але і надзвичайно економно.
  • Повітряно-бульбашкова плівка. Міцна і довговічна плівка ідеально підходить для захисту делікатних предметів, наприклад, зі скла або фарфору. Гнучка, пружна поверхня, що складається з повітряних бульбашок, створює їм надійний захист, роблячи їх безпечними навіть при транспортуванні в несприятливих умовах.

Чому ми?

1. Компанія «Експрес Упаковка» - український виробник гофрованої тари і пакувальної продукції. Широкий спектр найменувань каталогу, відмінну якість, підтверджене сертифікатом, і високий рівень сервісу, відрізняють компанію від інших. Ми професійні в дії, а досвід, накопичений за ці роки, дозволяє нам виявляти творчий підхід до бізнесу в цілому.

2. Ми пропонуємо великий вибір матеріалів, включаючи: картонні пакувальні коробки, бульбашкову плівку і стрейч-плівку, пакувальний папір і багато інших корисних вироби, такі як друковані клейкі стрічки, пакувальні наповнювачі або етикетки.

3. У нас доступні ціни з пропозиціями знижок для оптових покупців;

Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з менеджером компанії. Завжди раді співпраці!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии