• Головна
  • Завдання влади – об’єднуватись з бізнесом і однією командою працювати на розвиток Кіровоградської області
13:10, 5 лютого 2013 р.

Завдання влади – об’єднуватись з бізнесом і однією командою працювати на розвиток Кіровоградської області

Першого лютого в офісі обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців відбувся брифінг за участі першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Серпокрилова та голови правління обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців Євгена Бахмача. Провідна тема зустрічі з представниками мас-медіа – актуальні питання соціального діалогу влади–бізнесу-суспільства.

Зазначене питання розглянуто не лише в масштабах держави, а й в регіональній площині.
За інформацією голови правління регіонального відділення УСПП Євгена Бахмача, 29 січня поточного року під час спільного засідання Уряду і Ради підприємців презентовано основні положення Держаної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, в якій визначено головні проблеми розвитку підприємництва та комплекс заходів щодо їх подолання. - Основні позиції документа мають відобразитись у відповідній діючій обласній програмі, - переконаний Євген Бахмач.

Окрему увагу очільник регіонального відділення УСПП приділив умовам розвитку бізнесу на Кіровоградщині.

- Нове керівництво області також рішуче налаштоване на соціальний діалог та спільне вирішення наболілих питань підприємців області, - підкреслив Євген Бахмач.

Голова правління також зауважив, що керівництвом області за три останні роки зроблено усе можливе, аби Кіровоградщина не втратила позицій на фоні певних негативних тенденцій в економіці країни. – В області запроваджено низку знакових програм – "Купуй кіровоградське", "Центральний регіон-2015", Стратегія розвитку області до 2020 року та інші, до розробки та реалізації яких долучилася і рада підприємців.

На переконання Євгена Бахмача, вагомих зрушень у розвитку підприємництва та залучення інвестицій можна досягти лише за умови створення в державі "рівного бізнесполя" та конкурентного середовища.

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов наголосив, що відносини держави та бізнесу є вкрай важливими для розвитку країни.

- Президентом та Урядом здійснюються послідовні реформи, вживаються конкретні заходи щодо реального прориву на шляху усунення адміністративних, фіскальних, регуляторних та інших перешкод, що стоять на заваді діяльності підприємців, - підкреслив посадовець.

Віктор Серпокрилов відзначив вагому роль громадських об'єднань підприємців у здійсненні ефективного діалогу влади і бізнесу. – Для забезпечення постійного діалогу з бізнесовими колами при облдержадміністрації діє низка громадських рад, які представляють інтереси підприємців.

- У контексті завдань, поставлених Главою держави, повинен відбуватися як зустрічний рух різних регіонів на рівні держави, так і налагодження механізмів співпраці на Кіровоградщині, - зазначив перший заступник голови облдержадміністрації. – На це спрямована і обласна програма "Центральний регіон-2015", що має на меті створення потужної внутрішньо обласної кооперації та налагодження партнерських стосунків з іншими регіонами України і закордонними партнерами і Стратегія 2020, сформована з урахуванням пропозицій Ради підприємців.

За словами Віктора Серпокрилова, основною метою спільної роботи владних та бізнесових структур має стати добробут людей. – Це головний пріоритет, що може бути покращений через реальні справи, які ми разом маємо реалізувати. Для цього ми маємо об’єднуватись і працювати однією командою заради розвитку нашої території, - наголосив посадовець.

Віктор Серпокрилов підкреслив, що співпраця влади та соціально-відповідального бізнесу практикується в області вже давно. За приклад ефективної взаємодії перший заступник голови ОДА навів низку реалізований соціальних ініціатив: ремонт 63 палат в обласному госпіталі для ветеранів війни, реалізація проекту "Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства", створення Центру реабілітації онкохворих жінок, спорудження дитячих та спортивних майданчиків, придбання автомобілів для ветеранів ВВв та інше.

- Сьогодні перед нами стоїть завдання – досягти системності і прогнозованості у стосунках місцевої виконавчої влади та бізнесових кіл, знайти найефективніші шляхи співпраці, щоб прискорити соціально-економічний розвиток Кіровоградщини, - впевнений Віктор Серпокрилов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...