Андрій Ніколаєнко: Орієнтиром впроваджуваної медичної реформи має стати передусім пацієнт

Питання щодо пріоритетів реформування медичної галузі стало одним із центральних на апаратній нараді під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка.

Очільник області акцентував увагу на подробицях засідання робочої групи із питань оптимізації мережі бюджетних установ охорони здоров'я під керівництвом Міністра охорони здоров’я, в якій взяв участь і Андрій Ніколаєнко.

- Приємно, що ми реалізовуватимемо реформаторські кроки не «з нуля», адже маємо вже позитивний досвід і план конкретних дій у медицині, - зауважив голова ОДА. – За окремими напрямками реформування галузі ми попереду інших регіонів.

Андрій Ніколаєнко підкреслив, що минулий рік ознаменувався для Кіровоградщині проривом у регіональній медицині.

- Ми відкрили перинатальний центр, де отримали якісну допомогу понад 2000 жінок; відремонтували усі палати в обласному госпіталі; закупили нове обладнання для кардіодиспансеру та створили мережу діагностичних центрів, - зазначив керівник області.
За словами голови ОДА, Міністерство має намір переглянути політику формування і розподілу бюджетних коштів на фінансування галузі.

– Проаналізувавши загальну ситуацію з наявною кількістю ліжкомісць, лікарів, витрачанням бюджетних коштів на галузь та якістю надання медичних послуг, профільне міністерство вбачає необхідність проведення оптимізації в медицині по окремих позиціях, - зауважив Андрій Ніколаєнко. – Фінансування має бути спрямоване на лікування людей, а не на ліжкомісця, як практикується нині.

В основу реформування галузі закладено досягнення нової якості та доступу до медичних послуг за рахунок перегляду кадрової ситуації та оптимізації кількості ліжкомісць.

- За співвідношенням якості лікування і кількістю лікарів та ліжкомісць - ми далеко від європейських стандартів, хоча не поступаємося за рівнем фінансування лікування пацієнтів.

Андрій Ніколаєнко підкреслив, що орієнтиром нинішньої медичної реформи має стати передусім пацієнт.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua