![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
11:21, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело
Міська влада Кропивницького закликає містян вчасно розраховуватися за спожиті комунальні послуги
![Міська влада Кропивницького закликає містян вчасно розраховуватися ... Міська влада Кропивницького закликає містян вчасно розраховуватися за спожиті комунальні послуги](/dist-assets/images/cap.jpg)
Населення Кропивницького є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Саме від вчасно оплачених коштів за отримані послуги залежить ефективна і якісна робота підприємств-надавачів таких послуг, що в свою чергу є запорукою комфорту та сприятливих умов життя мешканців нашого міста.
Про це повідомляє прес-служба Міської ради міста Кропивницького, передає 0522.ua.
Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького та підприємства-надавачі комунальних послуг звертаються до мешканців міста та інших споживачів з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло-, водопостачання та водовідведення. Підприємства, в свою чергу, зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги.
- Разом з тим, - наголосила начальник головного управління ЖКГ Тетяна Савченко, - наразі триває опалювальний сезон 2019/2020 року і для уникнення загрози відімкнення технологічного обладнання від енерго- та газопостачання, підприємствам необхідно вчасно розрахуватися за електроенергію та природний газ. Тому, для стабільного проходження опалювального сезону звертаємось до споживачів теплової енергії терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.
Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію.
Тетяна Савченко також попередила, що у разі утворення боргів за спожиті житлово-комунальні послуги, органи соціального захисту населення припиняють призначення субсидіантам житлової субсидії.
Тож, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло-, водо-, газо- та електропостачання, припинення надання субсидії мешканцям Кропивницького необхідно вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:48, 16 липня
11:20, 12 червня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...