• Головна
  • Кіровоградський «СМК-ОЛІМП» вдома поступився лідеру
16:00, 5 лютого 2013 р.

Кіровоградський «СМК-ОЛІМП» вдома поступився лідеру

Кіровоградська футзальна команда "СМК-ОЛІМП" зазнала чергової поразки в чемпіонаті України з футзалу серед команд першої ліги.

Підопічні Віталія Винокурова вдома не зуміли створити сенсацію і відібрати очки в лідера, який в нинішньому сезоні йде без очкових втрат. Гості в першому таймі одного разу забили, а після перерви довели рахунок до розгромного – 3:0. До честі кіровоградців, вони спромоглися забити м’яч престижу. В іншому матчі туру сумське дербі завершилося внічию – 6:6.
В наступному турі, ,16 лютого "СМК-ОЛІМП" в гостях зіграє з "Імпульсом" з Шостки.

"СумДУ" (Суми) - "Імпульс" (Шостка) 6:6 (2:2) (Бурдюг, 12, 23; Ігумнов, 18; Саєнко, 27, 31; Песоцький Я, 38 - , 11; Ожог, 14; Завгородний, 24, 37; Деняк, 26, 29)
"СМК-ОЛІМП" - "Буран-Ресурс" (Донецьк) 1:3 (0:1) (Іщенко, 34 – Мірошник, 7; Піхальонок, 21, 27)
Матч "Київ-НПУ"  - "Локомотив-2" перенесено на 22 лютого 2013 року.