Підходи до роботи кардіологічної служби в Кіровоградській області потребують суттєвого оновлення

Лейтмотивом практично усієї вчорашньої апаратної наради була медична тема. Після того, як голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко розповів про засідання робочої групи з питань оптимізації мережі бюджетних установ у галузі охорони здоров'я під головуванням Раїси Богатирьової, порушена тема продовжилася під час розгляду критичних публікацій у ЗМІ, але у зовсім іншому ракурсі. Увагу керівника області привернула резонансна публікація у тижневику "Україна-Центр" про поневіряння молодої жінки – раптовий біль у серці, кілька разів довелося викликати швидку, бо там все не вірили, що у молодої жінки можуть бути проблеми із серцем, аж поки її все-таки не доставили в лікарню, з інфарктом.

Жорстке і чітке доручення від голови облдержадміністрації через цей випадок не забарилося: "Поставити питання на контроль і перевірити факти, що викладені у статті: хто і чому не міг доїхати до молодої жінки, пояснюючи це тим, що у її віці інфаркту бути не може. Розібратись і показово покарати, - поставив вимогу Андрій Ніколаєнко.
- Якщо таке ставлення до людей, то не варто взагалі працювати у медицині. Повинно бути адекватне ставлення. Ми зі свого боку вкладаємо мільйонні кошти у придбання медобладнання, у створення медичних центрів. А якщо не буде нормального людяного ставлення від лікарів, то всі ці наші інвестиції не матимуть суттєвого впливу на стан галузі. І це якраз те, що нас і відрізняє від Європи. Якщо є звернення, то швидка має бути там, де повинна бути. І щоб не по телефону хтось собі дозволяв визначати є інфаркт чи ні, - підкреслив далі Андрій Іванович.
Заступник голови облдержадміністрації, куратор медичної галузі Галина Пастух зазначила, що вже мала серйозну розмову із керівником обласного управління охорони здоров'я щодо цього випадку, в курсі і міська влада. Галина Пастух підкреслила, що нарівні із загальним реформуванням медицини, термінових змін потребує і кардіологічна служба в обласному центрі, що дуже яскраво довів даний випадок.
Андрій Ніколаєнко додав, що реформування кардіологічного напрямку має відбуватися за прикладом обласного перинатального центру, механізми функціонування якого відшліфовано уже не одним місяцем успішної роботи. Допомога при складних випадках серцевих захворювань, має без зволікань надаватися у закладі ІІІ-го рівня, де є і фахівці, і висококласна апаратура.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua