За станом підготовки до весняно-польових робіт Кіровоградщина серед кращих

Про це під час апаратної наради повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Шевченко.

Він зазначив, що під час селекторної наради з міністром аграрної політики та продовольства України було відмічено, що стан готовності нашої області до проведення весняно-польових робіт становить більше ніж 80%, а це один з кращих показників у державі.

Також він повідомив, що у рамках реалізації ініціатив Президента України стосовно відродження тваринницької галузі, в області на сьогодні від 13,5 тис. громадян прийнято документи на отримання субсидії з державного бюджету - на утримання 22,3 тис. голів молодняка ВРХ.

За його словами, на підтримку селян, які займаються відгодівлею молодняка ВРХ, вже нараховано більше ніж 10,7 млн. грн., ще 4,2 млн. грн. селяни мають отримати найближчим часом.

Сергій Шевченко також відзначив, що ця програма реалізовуватиметься й у нинішньому році та звернувся до керівників територій, насамперед, до голів сільських та селищних рад з проханням взяти під свій особистий контроль та активізувати роботу у цьому напрямку, адже на підтримку селян, які займатимуться тваринництвом, необхідні кошти у бюджеті є.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua