Дільничні інспектори міліції Кіровоградщини вже відвідали більше 12 тисяч помешкань громадян

Співпраця органів внутрішніх справ з людьми залишається одним із головних завдань у діяльності правоохоронного відомства. А налагодження партнерських відносин між міліцією і населенням багато в чому залежить від роботи дільничних інспекторів, які на сьогодні є  основною службою, працівники якої найбільш тісно взаємодіють з громадянами.

 Саме з метою поглиблення цієї співпраці правоохоронці області продовжують поквартирний та подвірний обхід осель жителів регіону. За перший тиждень такої роботи дільничні інспектори міліції Кіровоградської області вже відвідали більше 12 тисяч помешкань громадян (серед них майже тисячу осіб похилого віку), вручили людям понад 7 тисяч візиток та 6 тисяч пам’яток профілактичного характеру.

в__зитки Д__М нового зразка

 Для проведення вказаних заходів у МВС України було розроблено спеціальні візитки нового зразка, в яких буде зазначено дні і години прийому дільничного та його контактні дані. Саме ці візитні картки у подальшому працівники міліції і роздаватимуть людям.

в__зитки 2

 Під час відвідування помешкань громадян дільничні інспектори міліції Кіровоградщини виявили більше 20 підозрюваних у скоєнні кримінальних правопорушень, затримали трьох осіб, що перебували у розшуку, здійснили понад 50 виступів на громадських зібраннях (так званих сходках) у різних населених пунктах регіону.

Прес-служба УМВД України в Кіровоградській області повідомила, що  робота у даному напрямку продовжується.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua