Безпека кропивничан понад усе: Андрій Райкович перевірив дотримання правил дезінфекції громадського транспорту

Безпека кропивничан понад усе: Андрій Райкович перевірив дотримання правил дезінфекції громадського транспорту

У комунальному транспорті Кропивницького їздити стало безпечніше. Тут декілька разів на день у кожному транспортному засобі, за дорученням міського голови Андрія Райковича, проводять дезінфекцію.

Про це йдеться на сайті Міської ради міста Кропивницького, передає 0522.ua.

Сьогодні, 06 березня, очільник міста особисто перевірив, як саме відбувається ця процедура. Працівники КП «Електротранс» розчиняють у воді спеціальний дезинфікуючий засіб «Бланідас», придбати який рекомендував радник міського голови Іван Касьяненко, та ретельно вимивають розчином усі поручні та панелі в автобусах та тролейбусах.

Робітники обов’язково одягнені в спеціальні захисні костюми. Розчин, констатував директор КП «Електротранс» Олександр Луценко, активний цілу добу. Після повної дезінфекції салону, транспортні засоби вимивають ззовні.

Я задоволений, що моє розпорядження виконується без зволікань, - наголосив Андрій Райкович. – Сьогодні для нас головне, щоб поїздки в комунальному транспорті були безпечними для усіх кропивничан. Знезаражувати транспорт планують, поки існуватиме загроза розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій та коронавірусу.

Кропивницький Райкович вірус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии