
11:09, 11 березня 2020 р.
Надійне джерело
Більше п'яти тисяч гривень зібрали у Кіровоградському худмузеї на допомогу тваринам

У Кіровоградському обласному художньому музеї підведено підсумки проведення виставки-аукціону робіт вихованців студії дитячої творчості «Індіго» на допомогу ГО Кіровоградська організація захисту тварин «Бім».
Про це повідомляють співробітники музею, передає 0522.ua.
Продано 12 лотів та зібрано кошти у сумі 5 тисяч 240 грн., які передано на допомогу беззахисним тваринам.
Дякуємо за підтримку учасникам, меценатам та тим, хто встиг долучитися до благодійного заходу і не був байдужим!, - зазначили музейники.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня
07:50, 12 червня