09:00
25 липня
В обласному центрі на Новомиколаївському пляжі біля кафе "Казанок" сталася стрілянина вчора, 11 березня.
Про це повідомляє медіапортал DOZOR, передає 0522.ua.
За інформацією, невідомі особи стріляли з автомобіля Opel в місцевого жителя. Громадянина доправили до лікарні. Йому надали першу медичну допомогу. Потерпілого не госпіталізовували.
У поліції області інформацію підтвердили.
"Подію кваліфікували за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України "Хуліганство". Проводяться заходи по встановленню осіб, причетних до його скоєння", - розповіли поліцейські.