
19:00, 6 лютого 2013 р.
Голова облдержадміністрації оглянув Михайлівський ФАП
Як і обіцяв на минулій апаратній нараді голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко керівникам територій, під час робочих поїздок у райони не обходитиметься без позапланових об’єктів.
Так і сьогодні керівник області, перебуваючи на території Михайлівської селищної ради мимохідь зайшов і до місцевого ФАПу.
Андрій Ніколаєнко поспілкувався з медперсоналом пункту, поцікавився у сільських медиків умовами роботи, а також з'ясував, на які недуги найчастіше скаржаться місцеві жителі.
Голова облдержадміністрації із сумом проінформував працівників ФАПу про нещасний випадок з породілею в центральній районній лікарні. А тому звернувся до молодих фахівців з проханням у складних клінічних випадках обов’язково направляти жителів в район або обласний центр.
– Ви у селі єдині фахівці-медики, тому раджу постійно підвищувати професійний рівень і завжди пам’ятати, що люди довіряють вам найдорожче – життя, - наголосив очільник області.
Андрій Ніколаєнко також пересвідчився у наявності у ФАПі медичних препаратів проти грипу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
18:55
17 липня
Slow aging: чому індустрія більше не "бореться зі зморшками"
Новини компаній
16:27
17 липня
Оголошення
12:15, 11 липня
27
18:16, 13 липня
13
08:29, Сьогодні