Завтра Кіровоградщина проведе в останню путь свого сина

Завтра Кіровоградщина проведе в останню путь свого сина

Завтра, 13 березня, у селі Володимирівка Петрівського району відбудеться прощання із військовослужбовцем Віктором Солтисом.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.ua.

Прощальна панахида об 11 годині, за адресою: вул. Калинова,7, с. Володимирівка, Петрівський р-н.

10 березня у зоні бойових дій, село Піски Донецької області, виконуючи бойове завдання загинув Віктор Миколайович Солтис.

Близько 10 години ранку у автомобіль з нашими військовими бойовики поцілили протитанковою керованою ракетою. У наслідок цього трагічно загинули наші захисники. За останніми даними (з ТСН) двоє загиблих і одинадцять поранених. Схиляємо голови перед нашими захисниками.

Наш земляк Віктор Солтис народився 2 жовтня 1986 року у Петрівському районі, село Володимирівка. Навчався у школі в своєму рідному селі, отримав повну середню освіту й продовжив навчання уже у Жовтоводському профтехучилищі за спеціальністю маляр-штукатур.

У 2017 р. пішов на контрактну службу захищати нашу Батьківщину. Віктор обіймав посади командира бойової машини та командира розвідувального відділення.

Він пішов на війну, щоб захистити нас із вами, а у мирному житті залишив своїх рідних. Маму, дружину та двох донечок до яких він більше ніколи не повернеться.

Царство Небесне Вікторові! Вічна Слава Герою!

Висловлюємо щирі співчуття матері, яка втратила люблячого сина, жінці, яка залишилася без підтримки чоловіка та донечкам, які не матимуть тата.

Кропивницький АТО ООС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии