![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
13:40, 6 лютого 2013 р.
У Кіровограді пройшла презентація книги Олега Бабенка «Самоцвіти степів полинових»
5 лютого 2013 року в рамках роботи «Літературної вітальні» в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулася презентація книги літературознавця, краєзнавця, музеєзнавця, громадського діяча Олега Олександровича Бабенка «Самоцвіти степів полинових» (із спостережень над творчістю видатних земляків).
Олег Бабенко є головою правління Кіровоградської обласної організації Національної спілки краєзнавців України та громадської організації «Кіровоградська обласна спілка краєзнавців», благодійної організації «Центрально-Українська Православна Духовно-Соціальна Академія», лауреатом обласної краєзнавчої премії імені В.Ястребова (2004) та лауреатом обласної літературної премії імені Є.Маланюка (2012). Має понад 70-ти публікацій наукового, науково-популярного та навчально-методичного характеру, у тому числі близько 30-ти брошур та книг. Керівник авторського колективу та відповідальний редактор видання «Національна книга Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Кіровоградська область» (2008). За його сценаріями Кіровоградською обласною державною телерадіокомпанією створено відеофільми краєзнавчого спрямування : «Лиш Храм збудуй…», «Окраса чарівного Степу».
В стінах храму мистецтв, гості заходу мали змогу з уст самого автора почути про ідею створення книги, її назву, про літературознавчі спостереження над окремими аспектами творчості корифеїв українського театру М.Кропивницького, М.Старицького та І.Тобілевича (Карпенка-Карого), цікаві факти про творчі постаті С. Тобілевич, А.Тарковського й Є.Маланюка, П.Байдебури, М. Смоленчука та ін.
Презентація видання пройшла в теплій та доброзичливій атмосфері, мала численні схвальні відгуки гостей музею. Друзі та шанувальники таланту щиро привітали Олега Олександровича з таким літературознавчим доробком і побажали йому подальших творчих здобутків, успіхів і наснаги. Саме за видання книги «Самоцвіти степів полинових» Олег Бабенко отримав «Степового орла», ставши лауреатом обласної літературної премії імені Є.Маланюка.
Приємним є той факт, що для оформлення обкладинки книги Олег Олександрович обрав зображення картини заслуженого художника України Б.М.Вінтенка (1927-2002) «Після дощу» (1999) з фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею.
Леся Дмітрієва, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...