Кіровоградська область не потрапила до списку регіонів-найбільших боржників

Заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух взяла участь у селекторній нараді з питань заборгованості із виплати заробітної плати, яку провела Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

На початку селекторної наради Міністр соціальної політики України особисто проінформувала про стан соціальних виплат в державі. Вона повідомила, що у січні поточного року усі пенсійні виплати здійснено вчасно і у повному обсязі, а це більше 20 млрд. грн. Наталія Королевська переконана, що даний факт дає підстави бути впевненими і в подальшому повному розрахунку по пенсійних виплатах упродовж всього року. Також, за словами Наталії Королевської, 100-відсотково виплачено за січень усі види соціальних допомог, це - більше 3 млрд. грн.

Що стосується безпосередньо ключової теми зібрання – стану заборгованості з виплати заробітної плати, то ця сума в цілому по державі складає 840 млн. грн.

Міністр соціальної політики України перелічила ті регіони, що мають найбільший відсоток боргу з виплати заробітної плати у структурі загальнодержавного. Кіровоградщини серед цих територій немає. Продовжилася селекторна нарада розмовою Наталії Королевської із представниками регіонів-найбільших боржників, які мусили надати пояснення ситуації, що склалася і прокоментувати подальші кроки до яких має вдатися тамтешня влада.

Міністр соціальної політики України поставила вимогу не допускати виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у бюджетній сфері, адже за її словами, для подібних випадків жодних підстав немає.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua