• Головна
  • Коронавірус COVID-19: Обмежено кількість пасажирів у міському транспорті Кропивницького
10:52, 18 березня 2020 р.
Надійне джерело

Коронавірус COVID-19: Обмежено кількість пасажирів у міському транспорті Кропивницького

Коронавірус COVID-19: Обмежено кількість пасажирів у міському транспорті Кропивницького

Згідно рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 р. та постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 р.: З 12:00 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному тролейбусі, автобусі чи маршрутному таксі, що здійснюють регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Після 12 години ми будемо контролювати кількість пасажирів у тролейбусі. Будуть відкриті одні двері і брати будемо лише по 10 осіб, - прокоментувала працівниця КП "Електротранс".

Також відсьогодні відмінені всі міжміські автобусні та залізничні перевезення по Кіровоградській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вірус #карантин #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Рішення прийнято одноголосно: відкрився перший переговорний кластер про вступ до ЄС України та Молдови
Понад 70% українців підтримують ідею боротьби з незаконним контентом в Інтернеті, проте майже 60% бачать у регулюванні ризик зловживань
Вашингтон готується повернути санкції проти нафтового сектору РФ — Трамп
«Не відповідає дійсності»: у Генштабі спростували заяви РФ про нібито удар по автобусу з дитячою футбольною командою
Оголошення