• Головна
  • У 2012 році центри обслуговування платників податків Кіровоградщини надали 52 тис. послуг
12:15, 8 лютого 2013 р.

У 2012 році центри обслуговування платників податків Кіровоградщини надали 52 тис. послуг

Сервісні центри обслуговування платників податків Кіровоградської області (ЦОППи), створені торік, протягом року надали своїм клієнтам близько 52 тис. послуг.

До роботи в 22 ЦОППах у 2012 році залучалися 77 співробітників 8 районних інспекцій, які надали 52000 адміністративних послуг, 2300 безкоштовних електронних ключів та 3893 усні консультації.

Найчастіше допомога податківців була потрібна при поданні податкової звітності юридичних та фізичних осіб (65% звернень), при прийомі вхідної кореспонденції (12%), а також при видачі картки платника податків 3%). Крім того, в сервісних центрах видавали безкоштовні бланки податкової звітності та копіювали документи.

ДПС у Кіровоградській області нагадує – центри обслуговування платників податків надають такі послуги, як прийняття звітності, надання безкоштовного програмного забезпечення, інформаційно-консультаційні послуги. Центри також надають такі адміністративні послуги, як взяття на облік платників податків в органах ДПС, оформлення та видача патентів, свідоцтв, довідок, інших документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...