Все більша кількість діточок Дніпропетровщини отримує аліменти

Все більша кількість діточок Дніпропетровщини отримує аліменти

Завдяки плідній роботі органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області з початку 2020 року 33 000 діточок отримали довгоочікувані аліменти!

Про це повідомляє пресслужба Південно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) у Кіровоградській області, передає 0522.ua.

Наприклад, нещодавно в Нікопольському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) перебувало виконавче провадження щодо боржника, який довгий час всіляко ухилявся від сплати аліментів. Його борг становив більше 150 тис грн. Однак тимчасові обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю все ж таки змусили погасити його в повному обсязі. Та крім цього, боржникові довелося сплатити ще й штраф у розмірі 50% від суми заборгованості зі сплати аліментів, який також перераховано на користь стягувача.

І таких прикладів багато! Адже з початку 2020 року державними виконавцями Дніпропетровщини стягнуто понад 137 млн грн заборгованості за цією категорією виконавчих документів.

Юстиція борги аліменти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии