
14:30, 20 березня 2020 р.
Надійне джерело
За перший "карантинний" тиждень українці стали на 37% частіше оплачувати покупки картками

За перший "карантинний" тиждень в Україні клієнти ПриватБанку стали частіше оплачувати покупки картками та електронними гаманцями.
За даними ПриватБанку, з 11 по 18 березня оборот в мережі торгових POS-терміналів зріс на 37%, або на 3,6 млрд грн, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.
Найзначніше зростання безготівкових оплат припадає на аптеки та магазини товарів для здоров'я - на 51,7%. У продуктових магазинах та супермаркетах обсяг безготівкових оплат зріс на 39,2%.
За даними ПриватБанку, з початку "карантинного" тижня обсяги зняття готівки в банкоматах знаходиться на середньодобовому рівні - вдвічі нижчому, чим, наприклад, у передноворічний період.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня