• Головна
  • Формати візиток - виділяйтеся при конкуренції!
Реклама
13:18, 16 березня 2020 р.

Формати візиток - виділяйтеся при конкуренції!

Реклама

Щоб звернути увагу на свою компанію, вам потрібна приваблива візитна картка. Однак ефективна візитна картка - це не просто контактні дані чи оригінальний графічний дизайн. На нашому сайті https://racreative.com.uaви можете вибрати свої варіанти, коли мова йде про формат, папір та обробку візиток.

Стандартні рішення

Замовляючи візитні картки в Інтернеті, ви можете знайти широкий вибір паперів та форматів. Найпопулярніший розмір - 90 х 50 мм у ландшафтному форматі. Рекомендуємо друкувати на крейдяному папері вагою не менше 350 грам - ви будете впевнені, що карта досить жорстка - і тому довговічна - і що роздруківка не буде пробиватися. Така візитна картка - найбезпечніше рішення, але і одне з наймасовіших.

Складені візитні картки, MultiLoft та інші незвичайні рішення

Якщо ви хочете виділитися не лише на рівні графічного дизайну, використовуйте менш стандартні рішення. Складені візитні картки - дуже цікава форма, коли ви хочете додати додатковий вміст до своєї візитної картки. Всередині ви можете покласти короткий опис компанії, та місії найпопулярніших послуг або ключових продуктів. Завдяки цьому візитна картка буде виконувати роль практичної міні-листівки.

Візитна картка MultiLoft - дуже товста, багатошарова візитна картка прослужить навіть після тривалого використання. Внутрішні шари можуть мати різні кольори, тому ви обов'язково виділитесь!

Закруглені кути - куточки у візиток швидко руйнуються, а округлі довше виглядають привабливо. Така форма відділить вашу візитну картку від прямокутних конкурентів.

Вертикальний макет - дуже проста зміна, яка може ефективно покращити повідомлення. Вертикальний макет вибивається з горизонтальних візиток і дозволяє використовувати менш стандартні рішення в дизайні. Однак переконайтеся, що ваша візитна картка не втрачає читабельності!

Інші пропорції - розмір візитної картки має значення, оскільки занадто малий розмір буде нерозбірливим, а занадто великий - незручним при архівуванні. Спробуйте інший формат, наприклад, 85 x 55 мм, що дозволить дещо відрізнятися розташуванням графічних елементів і виділятися від стандартних 90 x 50 мм.

Оздоблення питань! Згортання візиток не тільки збільшує їх силу, але й естетичність. Глянсова, елегантна матова або м'яка на дотик фольга доповнять будь-яку візитну картку. Завдяки м’якому дотику ви виділяєтесь, діючи на свої почуття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...